Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Впровадження програми "управитель житловою нерухомістю»: підсумки проекту

groupПерші випускники курсів підвищення кваліфікації працівників ЖКГ за програмою «Управитель житловою нерухомістю» отримали державні посвідчення

1-10 листопада 2012 р. у Львові відбувся перший повноцінний курс навчання для голів ОСББ, працівників комунальних підприємств і управляючих компаній, організований Львівською громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Навчання було проведено на базі Навчальної програми «Управитель житловою нерухомістю», розробленої громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Доопрацювання навчальної програми «Управитель житловою нерухомістю» і пілотне впровадження в містах Західної України».

Проект здійснювався протягом 2012 року у партнерстві з міськими радами Чернівців, Хмельницького, Ужгорода, Львова, а також Відділом супроводу ОСББ Львівської міської ради і Курсами підвищення кваліфікації працівників житлово-комунального господарства при Національному університеті «Львівська політехніка».

Навчання проводилось на курсах підвищення кваліфікації працівників житлово-комунального господарства при Національному університеті «Львівська політехніка», які спільно з Львівською міською радою виступили співорганізаторами навчання.

 В рамках проекту було передбачено, що учасники, які прослухають курс лекцій і успішно складуть підсумкове тестування, отримають посвідчення державного зразка про підвищення кваліфікації працівника житлово-комунального господарства за програмою "Управитель житловою нерухомістю", видані курсами підвищення кваліфікації працівників житлово-комунального господарства при Національному університеті «Львівська політехніка» і сертифікати про успішне проходження курсів, видані спільно  Центром досліджень місцевого самоврядування і курсами підвищення кваліфікації працівників ЖКГ при Національному університеті «Львівська політехніка». 

Перший випуск навчання - це понад 20 представників ОСББ,  комунальних підприємств та перших управляючих компаній з Києва, Львова, Рівного, Долини, Коломиї і Трускавця. Учасники прослухали курс лекцій з юридичних, економічно-фінансових, бухгалтерських  технічних аспектів управління житловим будинком, пройшли завершальне тестування, на підставі якого отримали посвідчення державного зразка і сертифікати про підвищення кваліфікації працівника ЖГК за програмою «Управитель житловою нерухомістю».

Головним результатом навчання можна сміливо вважати появу в Україні групи фахівців з управління житловою нерухомістю, які знають і вміють управляти житловими будинками відповідно до принципів, методів і форм, прийнятих у країнах Європи. Це фахівці з новою свідомістю, новим розумінням професії управителя, які зуміють не лише й надалі успішно управляти своїми ОСББ чи й Асоціаціями ОСББ, але й стати першими дійсно професійними управителями житловою нерухомістю і підняти рівень довіри громадян-мешканців багатоквартирних будинків до цієї поважаної і престижної Європі і США професії.

Мета навчання – створення професійного ринку управління, забезпечення умов доступу споживачів до якісних житлово-комунальних послуг, в тому числі послуг з управління і утримання житла за конкурентними та оптимальними цінами та тарифами.

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...