Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Впровадження енергозберігаючих технологій в Україні – кращий досвід провідних компаній

novunu1

30.11.2012

29 листопада Міжнародний енергетичний центр ім. І. Люндіна Благодійного фонду Богдана Гаврилишина за сприяння провів практичний семінар на тему «Впровадження енергозберігаючих технологій в Україні».

Олександр Тодійчук – директор Центру – розповів про ази енергозбереження в побуті та порівняв кількість енергоспоживання в Україні та Європейському Союзі.

У семінарі взяли участь представники провідних українських компаній-лідерів в сфері енергозбереження: «Колві Євротерм» та «VEKA Україна». Вони поділились цінним досвідом компаній міжнародного рівня та перспективами впровадження енергозберігаючих технологій в Україні.

novunu2

Зокрема, слухачі дізнались про діючі і завершені проекти «Колві Євротерм» такі як переоснащення міста Трускавець, міста Буча та вражаючі ефекти економії від використання сучасних енергоефективних котлів. Заступник директора центру енергоменеджемента Олег Мирончук ознайомив з інформаційними технологіями диспетчерського керування режимами складних систем виробництва і розподілу теплової енергії, що дозволяє знизити витрату палива на 5-10%.

Компанія «VEKA Україна» є частиною Німецької групи компаній VEKA із представництвами по всьому світі, що виробляє ультрасучасні віконні профілі найвищої якості. Провідний спеціаліст компанії Костянтин Костюк розповів про характеристику якісних вікон – служити перешкодою для протягів, холоду і вологи, запобігати надлишковим тепловтратам і небажаному проникненню вологи та холоду в приміщення, знижувати шумове навантаження.

Практичний семінар супроводжувався жвавою дискусією та неабияким зацікавленням молодих слухачів з різних вузів та міст України.

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...