Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Місцеві громади Тернопільщини активно долучаються до участі у проекті ЄС/ПРООН

07.12.2012,  Тернопільська ОДА

Відповідно до угоди про партнерство між Тернопільською обласною державною адміністрацією, обласною радою та Програмою розвитку Організації об'єднаних націй в області триває реалізація другої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Про це повідомив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Василь Гецько.

Основними напрямками діяльності у 2012 році є: відновлення соціальної та комунальної інфраструктури; діяльність з відтворення методології; початок реалізації економічного компоненту (створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів); підготовка до впровадження компоненту з інноваційного енергозбереження.

У першому напрямку беруть участь 9 районів, зокрема: Борщівський, Гусятинський, Зборівський, Козівський, Кременецький, Лановецький, Підволочиський, Підгаєцький і Шумський. Укожному із них було визначено 4 основних та 4 резервних місцевих рад (в Гусятинському районі – 5 основних). Таким чином, загальна кількість сільських, селищних та міських рад, в яких реалізуються мікропроектні пропозиції становить 37.

Отримали перші транші Проекту – 36 громад, другі транші – 32 громади, треті транші – 18 громад. Повністю завершені ремонтно-будівельні роботи на 24 об’єктах.

Загальний бюджет затверджених проектів становить майже майже 6,4 млн. гривень, в тому числі: бюджет проекту 2,9 млн. гривень, місцеві бюджети – 2,74 млн. гривень та кошти громад – 760 тис. гривень.

По другому напрямку щодо відтворення методології проекту в області відібрано 5 районів (Чортківський, Теребовлянський, Бучацький, Козівський та Шумський), в яких планується реалізувати 16 мікропроектів.

Станом на 1 грудня 2012 року в 3 районах області, зокрема в Бучацькому, Теребовлянському і Чортківському районах, відібрано по 4 громади в яких будуть реалізовуватись проекти.

Зокрема, 10 проектів з енергозбереження (школи, садочки) і 2 – охорона здоров’я (ФАПи). Громадські організації у селах Ліщанці Бучацького р-ну, Дарахів, Ласківці, Підгайчики та Хмелівка Теребовлянського р-ну, Залісся, Давидківці Чортківського району відкрили рахунки в органах державного казначейства.

Учасники засідання відзначили зростання рівню довіри до проекту та активність місцевих громад.

Підсумовуючи Василь Гецько висловив впевненість, що реалізація Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у 2012 році буде успішно завершена, а також знайде своє продовження в наступному році.

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...