Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Вiдбулася конференцiя ''Пiдвищення енергоефективностi будiвель i споруд - методологiя, конструктивнi принципи, ефективнi конструкцii, матерiали та iнженерне обладнання"

nov25

Поспiшаeмо повiдомити, що з 20 по 23 лютого 2012 р., при пiдтримцi Мiнiстерства регiонального розвитку, будiвництва та ЖКГ Украiни, Державного науково-дослiдного iнституту будiвельних конструкцiй, ТК 302 "Енергоефективнiсть будiвель i споруд", Асоцiацii "Всеукраiнський союз виробникiв будiвельних матерiалiв та виробiв", Академii будiвництва Украiни, Академiя енергетики Украiни, Conference Group (Агенцiя БАЮТ) у м. Яремче вiдбулася науково-технiчна конференцiя "Пiдвищення енергоефективностi будiвель i споруд - методологiя, конструктивнi принципи, ефективнi конструкцii, матерiали та iнженерне обладнання".

Метою проведення Конференцii була координацiя зусиль фахiвцiв в галузi нормування, проектування, експлуатацii, iнспектування та експертизи будiвельних об'eктiв, направлених на пiдвищення енергоефективностi будiвель i споруд в Украiнi.
На Конференцii були освiтленi сучаснi принципи iз оцiнювання показникiв енергоефективностi будiвель, застосування ефективних технiчних рiшень, що забезпечують пiдвищення енергоефективностi будiвель.

З вступним словом та привiтанням до учасникiв конференцii звернувся директор ДП НДIБК, голова ТК 302 "Енергоефективнiсть будiвель i споруд" Фаренюк Геннадiй Григорович.

Учасниками конференцii були заслуханi провiднi фахiвцi в галузi нормування, проектування, експлуатацii, iнспектування та експертизи будiвельних об'eктiв, направлених на пiдвищення енергоефективностi будiвель i споруд в Украiнi.

Зокрема на Конференцii виступили:

- Фаренюк Г.Г., д.т.н., директор ДП НДIБК, голова ТК 302 "Енергоефективнiсть будiвель i споруд" з доповiдями "Нацiональна нормативна та законодавча база з енергоефективностi будiвель - стан та перспективи розвитку" та "Науково-практичнi досягнення з розвитку методологii оцiнювання та пiдвищення енергоефективностi будiвель"

- Нечепорчук А.А., к.т.н. заступник керiвника ПКА ТК 302 з доповiдями "Нацiональний план дiй iз забезпечення енергоефективностi житлових та громадських будiвель" та "Пiдвищення енергоефективностi на мунiципальному рiвнi"

- Кордюков М., керiвник навчального центру Мiцубiшi Електрик в Украiнi з доповiддю "Технологii Mitsubishi Electric для опалення, теплопостачання приточних установок та ГВП житлових i громадських будiвель вiд альтернативних джерел енергii". Досвiд в Украiнi"

- Коваль О.О., заступник директора науково-освiтнього iнституту iнновацiйних технологiй в будiвництвi ДВНЗ "Приднiпровська державна академiя будiвництва та архiтектури" з доповiддю "Енергоефективнiсть архiтектурно-конструктивних систем малоповерхових житлових будiвель"
Колесник E.С., науковий спiвробiтник ДП НДIБК з доповiдями "Програмне забезпечення та правила складання енергетичного паспорта будiвель" та "Основнi положення нового нацiонального стандарту ДСТУ - НБ В.1.1-127-2010

В рамках Конференцii вiдбулися екскурсii по м. Яремче та на горно-лижний курорт Буковель та фуршет .

Щиро вдячнi доповiдачам Конференцii якi надали матерiали своiх доповiдей для розмiщення на сайтах i розповсюдження серед зацiкавлених фахiвцiв галузi.

Щоб ознайомитись з усiма доповiдями вам необхiдно надати запит на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або зателефонувати +38 (044) 332-6293, +38 (067) 770-6651 (моб.), +38 (067) 402-2912, +38 (050) 806-7090.

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...