Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Німеччина буде вкладати гроші в українську альтернативну енергетику

8820 investiciiУ 2013-2014 роках Німеччина посприяє впровадженню в Україні перспективних проектів з виробництва біопалива. Про це йшлося на українсько-німецькому нараді з питань співробітництва у розвитку виробництва енергії з біомаси, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Згідно з повідомленням, глава відділу співробітництва з країнами Центральної та Східної Європи Федерального міністерства Німеччини Юрген Кайнхорст висловив готовність Німеччини надати в 2013 році технічну допомогу для розвитку біоенергетики в Україні.

"Він також підкреслив, що для впровадження пілотних об'єктів можуть бути залучені німецькі інвестиції", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, згідно з прийнятим у липні 2012-го закону, в Україні передбачається поетапне збільшення нормативно визначеної частки виробництва та застосування біопалива та сумішевого палива моторного. Зокрема, документом передбачено, що вміст біоетанолу в бензинах моторних, вироблених та / або реалізуються на території України, у 2013 році рекомендується на рівні 5%, в 2014-2015 роках - не менше 5%, а з 2016 року - обов'язково на рівні 7%.

Крім того, законом визначається, що виробництво бензинів моторних сумішевих та додавання (змішування) біоетанолу та / або біокомпонентів здійснюється підприємствами, перелік яких визначається Кабміном за поданням центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у паливно-енергетичному комплексі.

Однак, на думку експертів та учасників ринку, дана ініціатива абсолютно не опрацьована, немає механізму її виконання, що виводить з правового поля всю біопаливну галузь і загрожує подальшим зниженням якості палива на АЗС.

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...