Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Прес-реліз. Прес-конференція та круглий стіл у м. Львові

 

З нагоди завершення проекту «Поширення досвіду управління житловою нерухомістю на рівні малих громад в Західній, Центральній і Східній Україні» були проведені прес-конференція та круглий стіл

 

31 жовтня, о 15.00 в Ресурсному центрі супроводу ОСББ Львівської міської ради (пл. Ринок 1, к. 107) відбулись прес-конференція, присвячена реалізації проекту, а о 16.00 круглий стіл за результатами проекту № 47597 «Поширення досвіду управління житловою нерухомістю на рівні малих громад в Західній, Центральній і Східній Україні».

 

Прес-конференція та круглий стіл були присвячені підсумкам реалізації проекту № 47597. У заході взяли участь: Володимир Бригілевич – голова правління ГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», Галина Когут – керівник Відділу супроводу ОСББ Львівської міської ради та представники ЗМІ, Львівських Асоціацій ОСББ і ЖБК та житлово-комунального господарства області.

На прес-конференції з нагоди завершення проекту були присутні представники ЗМІ: «Експрес», «Вголос», «Справжня варта» та Прес-служби ЛМР.

 

Галина Когут, керівник Відділу супроводу ОСББ Львівської міської ради і Ресурсного центру для ОСББ при міській раді, зазначила, що через обмеженість коштів, які виділяються на капітальний ремонт житлового фонду з бюджетів всіх рівнів, незадовільний стан житлового фонду та недоліки у системі надання комунальних послуг свідчать, що проблеми у сфері житлово-комунального господарства необхідно вирішувати іншим шляхом, а саме – проведенням структурних реформ, які дадуть змогу створити нову економічну модель експлуатації та розвитку житлового господарства, забезпечити його надійне і високоякісне обслуговування з врахуванням інтересів мешканців. Таким ефективним власником будинку, який може управляти і приймати рішення щодо ремонту будинку, його модернізації з огляду на вимоги енергоефективності, розпоряджатися прибудинковою територією, замовляти необхідні для утримання комунальні послуги, стає об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Міська влада повинна оперативно реагувати на тенденції збільшення кількості новоутворених об’єднань у місті, створювати сприятливі умови для реалізації намагань мешканців утримувати і покращувати стан належного їм житлового фонду.

Володимир Бригілевич, голова правління ГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», наголосив, що реформа житлово-комунального господарства України не може реалізуватись без реформи системи управління житлом. Одним з важливих аспектів реформи є докорінна реорганізація сфери управління житловим фондом і перехід на ринкові механізми, що включає в себе й розвиток професійного управління житловим фондом, появу управителів і управляючих компаній. Найбільші дискусії в середовищі учасників тренінгу виникли навколо шляхів розвитку системи управління в будинках ОСББ і щодо обґрунтування необхідності залучення професійних управителів і приватних підприємців і малих та середніх фірм, ФОП-ів для обслуговування та утримання житла. Особливо гостро стоїть проблема управління будинками у невеликих містах, де немає ринку професійних управителів та управляючих компаній і без тісної співпраці з міською владою цю проблему вирішити практично неможливо.

Підчас проведення круглого столу Володимир Бригілевич розповів про результати реалізації проекту № 47597 та наголосив на проблемах з якими стикаються невеликі міста у сфері реформування системи управління житловим фондом і розвитку ОСББ та запропонував поширити досвіт діяльності Ресурсного Центру ОСББ, Асоціацій ОСББ м. Львова у малих містах. Також було проведене активне обговорення питання щодо досвіду управління житловою нерухомістю між учасниками круглого столу, серед яких були присутні: Любомир Лиско - голова Асоціації власників житла і управителів житлової нерухомості, Стефанія Климко – керівник Асоціації ОСББ «Оберіг», Володимир Крицак - керівник Асоціації ОСББ «Галичина», Валерій Шишко - член правління ОСББ «Територія Комфорту» та інші голови і члени правлінь ОСББ м. Львова.

 

Детальна інформація: www.cdms.org.ua
тел.: 032 235 68 48
email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Контактна особа - Андрій Дзюба.

 

Метою проекту № 47597 «Поширення досвіду управління житловою нерухомістю на рівні малих громад в Західній, Центральній і Східній Україні» є сприяння поширенню найкращих практик самоорганізації громадськості та обміну досвідом у сфері управління житлом та енергозбереження між ОМС, неурядовими організаціями та МСБ Західної, Центральної та Східної України задля підвищення їхньої ефективності та посилення впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого й регіонального розвитку, що мають стосунок до ЖКГ.

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...