Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

ОСББ мають отримувати газ за держтарифами

Газопостачання для котелень, які обслуговують об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) має здійснюватися за встановленими державними органами тарифами, а не за рішеннями облгазів.
На цьому наголосила начальник управління комунальної теплоенергетики Мінрегіону України Олена Малежик у четвер під час відеоконференції в Комунікативному центрі Уряду, повідомляє Укрінформ.
«Якщо дахова котельня надає тепло для потреб населення, то для таких котелень уже встановлений тариф на газ, це 1309,20 грн за 1000 кубометрів, угоди вже укладені до кінця року, й ОСББ має право працювати за цим договором, за цією ціною. Ніхто не має права виставляти для ОСББ задорогий газ», - сказала Малежик.


Вона зауважила, що останнім часом для ОСББ, у яких є власні дахові чи прибудовані котельні, газопостачальні організації пропонують надавати газ за ціною як для промислових об'єктів, обгрунтовуючи це тим, що для регіону вичерпаний ліміт газу. «Такого перекосу не може бути. Це були неправильні дії з боку облгазів», - підкреслила начальник управління Мінрегіону.
Малежик також відзначила, що функції контрою за правильністю розрахунку тарифів повернуто Держінспекції по контролю за цінами, і якщо у мешканців є питання щодо обгрунтованості тарифів, вони мають подавати відповідну заявку до органів Держінспекції.
Водночас вона нагадала про існуючу нормативно-правову базу стосовно газопостачання котелень, зокрема, про постанову НКРЕ від 13 липня 2010 року №813 «Про затвердження граничного рівня ціни на природний газ для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих».

Джерело - http://proosbb.info/2013/11-01/16:00/osbb-mayut1100-otrimuvati-gaz-za-derzhtarifami--minregion.html

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...