Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Держенергоефективності поглиблює співпрацю з Організацією економічного співробітництва і розвитку

15 01 2015

Про це йшлося під час зустрічі Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).
Сергій Савчук повідомив, що для Агентства вкрай важливим є досвід країн-членів ОЕСР щодо вдосконалення політики енергоефективності.


За словами керівника Програми ОЕСР "Конкурентоспроможність Євразії" Сомма Антоніо, енергоефективність та відновлювана енергетика стали одними з основних напрямків діяльності Проекту в Україні невипадково. Експерти вбачають потенціал конкурентоспроможності та можливості до залучення інвестицій в ці сфери.
"Фокусом нашої діяльності будуть ЕСКО-компанії, які не тільки залучатимуть приватний сектор до ефективного використання ресурсів, а й сприятимуть підвищенню рівня енергоефективності в країні загалом", відмітила Габріела Міранда, проектний менеджер Програми ОЕСР "Конкурентоспроможність Євразії".
У рамках співпраці заплановано проведення експертної оцінки стану енергоефективності в Україні, участь українських та іноземних експертів в робочих групах з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики, підготовка пропозицій та зауважень до проекту звіту. Проводити аналіз та надавати рекомендації щодо підвищення енергоефективності в Україні будуть експерти з таких країн, як Німеччина, Ізраїль, Швеція, Польща, Корея. Як результат, підготовлений звіт буде презентовано на Тижні Євразії, що відбудеться в Парижі у листопаді цього року.
Крім того, в рамках навчальної поїздки українські фахівці ознайомляться з досвідом Данії у сфері ефективного використання енергоресурсів, щоб використати його в процесі реформ в Україні.


Управління популяризації та зв’язків з громадськістю

 

Источник – Сайт Держенергоефективності

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...