Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Німеччина може надати допомогу Україні в проведенні заходів енергоефективності

03.04.2015

Про це під час брифінгу в п’ятницю повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та жилого комунального господарства України Геннадій Зубко.

 

«Під час переговорів рамках візиту Прем’єр-міністра України до Німеччини було піднято питання енергоефективності.  Сьогодні це питання національної безпеки для України. Під час переговорів було прийнято рішення про додаткове залучення німецькою стороною коштів у вигляді інвестицій на підтримку заходів по енергоефективності», - сказав Геннадій Зубко.

Віце-прем'єр-міністр України підкреслив, що питання розглядається не лише в контексті залучення коштів, а й у «інжинірингових підходах до виконання цих робіт».

«Ми дуже багато залучаємо спеціалістів і експертів із Західної Європи для контролю за виконанням робіт, або по наданню експертної допомоги. Ми запропонували німецькій стороні дати можливість німецьким експертам приїхати в Україну для консультування українських компаній щодо впровадження енергоефективних заходів із залученням наших фахівців та використанням наших будівельних матеріалів», - сказав Геннадій Зубко.

«В середині травня ми очікуємо на візит великої групи спеціалістів з Німеччини та Польщі аби розпочати потужну кампанію по залученню енергосервісних компаній на ринок України. Це можуть бути як українські, так і іноземні компанії», - розповів Віце-прем'єр-міністр України.

Геннадій Зубко висловив сподівання, що Верховна рада України  швидко розгляне і прийме рішення по законопроектам про енергсервісні компанії, про житлово-комунальні послуги, які створять модель для залучення інвестицій і забезпечення їх повернення.

 

Джерело: сайт  http://www.minregion.gov.ua

 

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...