Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Американці розробили конусоподібні сонячні батареї

07.07.2015

Інженери продовжують шукати найбільш оптимальні форми сонячних батарей, що підвищать їх продуктивність. Одна з головних проблем – кут нахилу таких установок, більшість з яких мають статичну форму та можуть працювати лише в певний проміжок доби (коли на них потрапляє пряме сонячне світло).

 

Американська компанія V3Solar запропонувала нове рішення – конусоподібні сонячні батареї, які, за словами розробників, можуть генерувати в 20 разів більше електроенергії, ніж статичні пласкі фотоелементи, повідомляє ресурс Glavpost.com. 

Такий конус має один метр в діаметрі та складається із сотень фотоелементів, розташованих під кутом в 56 градусів. Усі фотоелементи «накриває» герметичний статичний концентратор. 

Фотоелектричний конус може обертатися навколо своєї осі за допомогою магнітної системи левітації, для утворення якої знадобиться невелика кількість виробленої самою установкою енергії.

До переваг розробки також відносять зменшення простору, яке вона займає у порівнянні зі звичайними сонячними батареями, які в результаті будуть генерувати такий самий об’єм енергії. Велика кількість фотоелектричних конусів дозволить зменшити економічні втрати сонячних ферм.

Наразі такі конуси – це лише прототип. Однак, у компанії вже говорять про позитивні результати розробки під час попередніх тестувань. Тому цілком можливо, що найближчим часом фотоелектричні конуси надійдуть у продаж. 

 

Джерело: http://ecotown.com.ua

 

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...