Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Прийняття та виконання Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року – одне з першочергових завдань у сфері енергоефективності

03.08.2015

Про це в ході експертної зустрічі у Комунікативному центрі Уряду, де обговорювався проект Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, сказав заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики - начальник управління нормативно-методичного забезпечення Мінрегіону Костянтин Мар’євич.


Зокрема, він наголосив на важливості цього документу: «Це є імплементація Європейського законодавства та Європейських директив. Крім того, зазначений акт фактично розширює положення коаліційної угоди, плану дій Уряду та інших документів у сфері енергоефективності. Відповідно його прийняття створить передумови для належної реалізації відносин у сфері про яку йдеться».
Костянтин Мар’євич повідомив, що наразі цей документ вже пройшов погодження у відповідних центральних органах виконавчої влади, отримано висновок Мін’юсту та готується до внесення до Кабінету Міністрів України.
Разом з тим, на сьогодні уже проводиться активна робота над тими заходами, які зазначені в плані заходів з реалізації плану дій.
Зокрема, розроблено проект Закону України «Про енергетичну ефективність», який наразі доопрацьовуються за участю представників Мінрегіону, Держенергоефективності, інших центральних органів виконавчої влади, Секретаріату Кабінету Міністрів України, народних депутатів, експертів галузі та найближчим часом буде внесено на розгляд Уряду, зауважив начальник управління Мінрегіону.
Також, завершується розроблення проекту Примірного енергосервісного договору, проводиться робота над розробкою законопроекту «Про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів», напрацьовуються відповідні законодавчі зміни для можливості утворення Фонду енергоефективності тощо.
Директор Департаменту державного регулювання Держенергоефективності Олександр Тронь висловив думку, що виконання вимог проекту сприятиме вирішенню нагальних питань, які стоять на сьогоднішній день перед Україною. Також це ще один важливий крок на шляху модернізації економіки.
Загалом у дискусії щодо проекту Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, взяли участь представники Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави, Харкова та Чернігова. А також представники інститутів громадянського суспільства.


Джерело: http://www.minregion.gov.ua

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...