Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Урядовий комітет підтримав проект розпорядження про Національний план дій з енергоефективності до 2020 року

29.09.2015

28 вересня Урядовий комітет з питань економічного розвитку та європейської інтеграції підтримав проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про Національний план дій з енергоефективності на період до 2020 року».


Прийняття цього документу є однією з умов для отримання Україною третього траншу макрофінансової допомоги Європейського Союзу в розмірі 600 млн євро.
Планом передбачено досягнення у 2020 році національної мети енергозбереження у розмірі 9% від середнього показника кінцевого внутрішнього енергоспоживання за період протягом 2005–2009 рр., що становить 6,5 млн тонн нафтового еквіваленту. Крім того, ним визначено проміжну мету - у 2017 році скоротити енергоспоживання на 5%.
Досягти цих показників планується шляхом реалізації заходів у чотирьох основних секторах кінцевого споживання енергії: побутовому секторі (де очікується найбільший ефект), секторі послуг (до якого, у тому числі, входить енергоспоживання бюджетними установами), в промисловості та транспорті.
Зокрема, у Плані передбачено необхідний розвиток нормативно-правової бази у сфері енергоефективності та послідовне запровадження європейських підходів до реалізації державної політики у цій сфері.
Національний план дій з енергоефективності - важливий крок до запровадження в Україні обов’язкової європейської практики щодо планування та прогнозування розвитку енергетики, реалізації політики підвищення енергоефективності. Він розроблявся в тісній співпраці із європейськими та вітчизняними експертами і науковцями.
Довідка
Прийняття Україною Національного плану дій з енергоефективності до 2020 року є одним із основних зобов’язань в рамках імплементації Директиви 2006/32/ЄCщодо енергетичної ефективності кінцевого використання енергії та енергетичних послуг.
Імплементація цього документа передбачена Угодою про Асоціацію, в рамках реалізації Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.
У жовтні 2014 року Урядом схвалено Національний план дій з відновлюваної енергетики до 2020 року.

 

Прес-служба Держенергоефективності

 

Джерело: http://saee.gov.ua/

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...